Genel

Başkan Baydilli öğretmenlerle buluştu

Başkan Baydilli öğretmenlerle buluştu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 24 Kasım Öğretmenler Gününde okul ziyaretiyle öğretmenlerle buluşup öğretmenler gününü kutladı ve günün anısına karanfil hediye etti

Eğitim için yaptığı çalışmalar ve projelerle dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okul ziyaret gerçekleştirerek öğretmenlerle buluştu. Başkan Baydilli ilçedeki Ayşe Hümeyra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğretmenlerin gününü kutlayan Başkan Baydilli bir süre eğitim üzerine sohbet edip öğretmenlerin talep ve önerilerini dinlerken, ziyarette öğretmenlere karanfil takdim edip çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Baydilli, öğretmenlerle gerçekleştirdiği sohbette onların çok kutsal bir görev icra ettiklerini ileterek eğitime ve eğitimin en önemli kahramanları olan öğretmenlere de her zaman destek vermeye çalıştıklarını dile getirdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli şunları söyledi:

“Bizim için önemli olan, öğretmenlerimizin ülkemiz için, milletimiz için hayırlı gençler yetiştirmesidir. Bizler de bu konuda onların her zaman yanında olacak, desteğimizi onlara göstereceğiz. Tabi ki öğretmenlerimizin değeri bir günle sınırlandırılamaz ama en azından onların kıymetinin ve öneminin farkına varmak için öğretmenler gününü kutlamak bizim için kıymetlidir. Biz de bu anlamda okulumuza gelip öğretmenlerimizle buluştuk ve sohbet ettik, onların bizden taleplerini dinledik.

Tüm öğretmenlerimize evlatlarımıza karşı göstermiş oldukları özveri, fedakârlık ve kattıkları değerler için çok teşekkür ediyorum. İnşallah öğrencilerimiz, çocuklarımız onların ellerinde güzel bireyler olarak yetişip vatana millete hayırlı olacaktır. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Başkan Baydilli, okul ziyaretinde öğrencilerle de bir süre sohbet ederek sınavları ve dersleriyle ilgili bilgi alırken öğrencilere kitap okumaya daha fazla vakit ayırmaları yönünde tavsiyelerde bulundu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL