Genel

Üzümcüoğlu, siyaseti AK Parti’de devam ettireceğini açıkladı

Üzümcüoğlu, siyaseti AK Parti’de devam ettireceğini açıkladı

AK Parti Birecik Belediye Başkan aday adayı Mehmet Üzümcü, aday listesinin belli olmasının ardından açıklama yaptı.

Türkiye’nin en önemli fıstık üreticilerinden olan Mehmet Üzümcü, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti’den Birecik Belediye başkanı aday adayı oldu.

Bugün aday listesinin belli olmasıyla birlikte Birecik’te Belediye Başkan adayı mevcut başkan Mahmut Mirkelam gösterildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Mehmet Üzümcü şu ifadeleri kaydetti;

”31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa Birecik  İlçemiz Belediye Başkan Aday Adayı olarak müracaat etmiştim.

Bugün itibari ile Ak Parti Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarımız kamuoyuna resmen ilan edilmiştir.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde aday gösterilen tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

Yerel seçimlerin halkımızın beklentileri doğrultusunda huzur içinde geçmesini temenni ediyorum.

Olanda bir hayr olmayan da bin hayr vardır diyerek çıktığımız bu yolda süreç içinde destek ve dualarını esirgemeyen tüm eş,dost  akraba ve halkımıza teşekkürü bir borç biliyorum.

Bu süreçler içinde seçimlerin bir yarış olduğu bilinciyle kendi duruşumuzu, vizyon ve misyonumuzu ortaya koyma gayreti ile halkımızla hemhal olduk .

Bu anlamda 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin hem şehrimiz hem de ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Cumhurbaşkanımız R.Tayyip Erdoğan liderliğinde “Sessizlerin sesi ve kimsesizlerin kimi “ ve aydınlık Türkiye için 2001 yılında kurulan AK Partimizde siyasi duruşumun devam edeceğini kamuoyuna arz ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL