Genel

Fethullah Gülen fenalaştı! Kritik 48 saati

Fethullah Gülen fenalaştı! Kritik 48 saati

Odatv, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in sağlık durumu ile ilgili Pensilvanya’daki çiftlikten yeni bilgilere ulaştı. Fethullah Gülen’in 48 saattir uyutulduğu, örgütün “Başyüceler” denilen üst yönetim kadrosunun ise Gülen’in başında dua ettikleri öğrenildi. Ayrıca örgüt, sosyal medyadan da dua saati çalışması başlattı.

Fethullah Gülen’in ABD’nin Pensilvanya eyaletindeki çiftliğinde yaşanan krizi dünya Odatv’den öğrendi. Fethullah Gülen’in hastalığı ilerlediği için durumu ağırlaştı. Özel doktoru Kudret Ünal’ın yanından ayrılmadığı Gülen’in sağlık durumunu istihbarat birimleri de yakından takip ediyor.

Odatv, Fethullah Gülen’in hastalığına ilişkin yeni bilgiler elde etti. FETÖ elebaşı Gülen’in, hastalığının ağırlaşması sebebiyle 48 saattir uyutulduğu öğrenildi.
Örgüt içinde “kainat imamı” olarak adlandırılan Fethullah Gülen’in isminin altında, “Özel Kalem”, “Mollalar Grubu” ve “İstişare Heyeti” yer alıyor. Gülen’in altındaki bu heyete “Başyüceler” deniyor.

Odatv’nin öğrendiğine göre terör örgütünün “Başyüceler” heyeti, 48 saattir uyutulan Fethullah Gülen’in başında dua ediyor.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün diğer militanları da sosyal medya üzerinden Fethullah Gülen için dua saati düzenledikleri belirlendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL