Genel

Avukat eşler mutlu günlerinde sevenleriyle birlikte oldu

Avukat eşler mutlu günlerinde sevenleriyle birlikte oldu

Şanlıurfa’da düzenlenen bir düğünde Avukat Delil Şahin ile Avukat Nebahat Yıldırım hayatlarını birleştirerek dünya evine girdi. Çiftin bu mutlu gününde, hem Şahin hem de Yıldırım aileleri büyük bir coşkuyla bir araya geldi.

Düğün törenine, bölgenin önde gelen STK Başkanları, siyasetçiler ve iş dünyasından birçok önemli isim katıldı. Yüzlerce davetlinin hazır bulunduğu bu özel gece, adeta bir görsel şölene dönüştü. Davetliler, çiftin mutluluğunu paylaşmak ve bu özel anı ölümsüzleştirmek için havaya Türk lirası banknotlarını saçtılar.

Düğün organizasyonu, hem geleneksel hem de modern unsurları bir araya getirerek misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı. Yerel müzik gruplarının sahne aldığı gecede, yöresel yemekler de konuklara ikram edildi. Davetliler, gece boyunca eğlenerek çiftin mutluluğunu paylaştı.

Gelin ve damadın yakın arkadaşları ve aile üyeleri, duygusal anlar yaşarken, yapılan konuşmalarda çiftin birbirine olan sevgisi ve bağlılığı vurgulandı. Bu mutlu gün, çiftin hayatlarının en özel anlarından biri olarak hafızalarda yer ederken, davetliler de bu özel geceyi unutulmaz hatıralarla tamamladı.

Damadın kardeşi Mazlum Şahin, katılım gösteren herkese teşekkür etti.Damadın Kirvesi Mehmet Altun ise her iki aileye de mutluluklar diledi. Düğüne katılan AK Parti 28’nci dönem Milletvekili adayı Yeşilay Akdeniz Bölge Koordinatörü Halit Pekduran, evli çiftlere mutluluklar diledi.

Şahin ve Yıldırım ailelerinin mutlu gününde sanatçı Bülent Yiğit ve Adem Tepe sahne alarak birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL