Genel

YRP Başkan Adayı Ecz. Vedat Doğar, Süleymaniye Caddesinde Esnafları Ziyaret Etti

YRP Başkan Adayı Ecz. Vedat Doğar, Süleymaniye Caddesinde Esnafları Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Ecz. Vedat Doğar, Süleymaniye Caddesinde ki Esnafları Ziyaret Etti
Haliliye ilçesinin önemli ticaret merkezlerinden biri olan Süleymaniye Caddesi’nde seçim çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Ecz. Vedat Doğar, esnaflarla bir araya geldi.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Vedat Doğar, esnafların sorunlarını dinleyip notlar alarak çözüm yaklaşan yerel seçimlerde desteklerini istedi. Caddenin alt yapı, çevre ve elektrik sorunlarıyla birlikte yüksek su fiyatlarından kaynaklanan şikayetlerle karşılaşan Doğar, esnafların taleplerini dikkate alarak ilçeye hizmet için durmadan çalışacaklarını ifade etti.

Seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde Ahlaklı Belediyecilik anlayışını vurgulayan Vedat Doğar, “Yorulmadan, yılmadan, gayret ve azimle Ahlaklı Belediyecilik’i anlatmaya devam ediyoruz.” dedi. Esnafların yerelde değişim isteğini ve sorunların köklü olarak çözülmesini ifade etmeleri üzerine Doğar, ilçenin gelişimi ve refahı için çalışma sözü verdi.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde yapılan ziyaretlerle Süleymaniye Caddesi’ndeki esnafların sorunlarını dinleyen Vedat Doğar, ilçenin geleceği için çözüm odaklı yaklaşımlarını sürdüreceğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL