Genel

Şanlıurfa’da nikah en çok Haliliye Belediyesi ile kıyıldı

Şanlıurfa’da nikah en çok Haliliye Belediyesi ile kıyıldı

Şanlıurfa’da en çok nikahın kıyıldığı Haliliye Belediyesi Evlendirme Dairesi, 2022 yılında 4 bin 460 çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Haliliye Belediyesi Evlendirme Dairesi, 2022 yılının son mesai saatine kadar evlenmek için başvuru yapan çiftlerin nikahını kıydı.

Şanlıurfa’da en çok nikahın kıyıldığı Haliliye Belediyesi Evlendirme Dairesi, bu yıl da ünvanını elinde bulundurdu. 2021 yılında 4 bin 72 çiftin mutluğa ilk adımı attığı yer olan Haliliye Belediyesi Evlendirme Dairesi, 2022 yılında ise toplam 4 bin 460 çiftin nikahını kıydı.

Haliliye Belediyesi Evlendirme Dairesine başvuran çiftlerin mutluluklarına ortak olduklarını ifade eden Evlendirme Memuru Gökhan Çetiner, bu yıl da başarılarıyla rekor kıracaklarını kaydetti. Evlendirme Memuru Çetiner, şöyle konuştu:

“Bu yıl kıyılan nikah sayımız 3 bin 624, yabancı çiftlerimizin nikah sayısı 836 olmakla beraber toplam nikah sayımız 4 bin 460. Bu çiftlerimiz, Haliliye Belediyemizin Evlendirme Dairesine gelerek gönüllerini birleştirdi. Vatandaşlarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya gayret ettik, çalışmaya da devam edeceğiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL