Genel

Şanlıurfa’da bir iddia tansiyonu yükseltti

Şanlıurfa’da bir iddia tansiyonu yükseltti

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’u bir Sendika başkanın tehdit ettiği iddia edildi. Kamuoyuna düşen söz konusu iddia tansiyonu yükseltti.

İddiaya göre bir işçi sendika başkanının üye tartışmaları üzerinden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’u tehdit ettiği iddia edildi. İddia sonrası sosyal medyada Başkan Kuş’a destek mesajları yağdı.

Başkan Mehmet Kuş, bir süre sonra iddialarla ilgili sosyal medya hesabından sağduyu çağrısı yaptı. Başkan Kuş yaptığı paylaşımda, “Sendika ve oda seçimlerindeki tarafsız duruşumuzu hassasiyetle koruduğumuz herkesin malumudur. Zıddını düşünüp, saygısızlık yapıp, algı oluşturmaya çalışanlara karşı da milettimizden aldığımız güçle duruşumuz nettir. 400 bin nüfuslu Eyyübiye’yi halka rağmen kimse dizayn edemez. Bütün akrabalarımızı, dostlarımızı ve sevenlerimizi sükunete davet ediyorum. Üslübumuza dikkat edelim lütfen, incitici beyanlarda bulunmayalım. Mütevazilikle gece gündüz hizmete devam… Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL