Yerel Haberler

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardımları Devam Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yardımları Devam Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6’lık depremde evleri yıkılan ve hasar gören vatandaşlara yönelik yardımlarını sürdürüyor.

Depremin meydana geldiği ilk günden itibaren tüm personelleri sahada görevlendiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları doğrultusunda oluşturulan lojistik merkezinden yardımlar aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi lojistik merkezinde toplanan yardımlar burada Belediye personelleri ve Gençlik Meclisi Gönüllüleri tarafından tek tek istifleniyor. Lojistik merkezinde istiflenen yardım kolileri, güvenli alanlarda barınan vatandaşlara ulaştırılıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Kuruluşları ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı personelleri kırsal alanlardaki vatandaşların yardımına koşarak yaşamsal malzemeleri ulaştırdı. Kırsal alanlardaki vatandaşların mağdur olmaması için 7/24 sahada koşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi personelleri her zaman vatandaşların hizmetinde.

STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı bazı güvenli bölgelerde kalan vatandaşlar için odun dağıtımı yaptı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL