Yerel Haberler

Özyavuz: Bölmeden, Ayrışmadan Hizmeti Harran’ımızın Her Yerine Götüreceğiz

Harran’da Cumhur ittifakı Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un başlattığı hizmet seferberliği kapsamında ilçe merkezi ve kırsalda değişim ve dönüşüm sürüyor. Mahalle içi asfalt yol uygulamasına başlanan kırsal Balkat Mahallesi’nde çalışmalar tüm..

Özyavuz: Bölmeden, Ayrışmadan Hizmeti Harran’ımızın Her Yerine Götüreceğiz

Harran’da Cumhur ittifakı Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un başlattığı hizmet seferberliği kapsamında ilçe merkezi ve kırsalda değişim ve dönüşüm sürüyor. Mahalle içi asfalt yol uygulamasına başlanan kırsal Balkat Mahallesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Harran ilçesinde merkez ve kırsalda sürdürülen çalışmalarla vatandaşların yaşadıkları mağduriyetler sona eriyor. Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un göreve gelir gelmez sorunların çözümü noktasında ortaya koyduğu üstün gayret ile Harran’ın her bir köşesinde değişim ve dönüşüm sağlanıyor. Aynı anda ekiplerin birçok mahallede devam ettiği çalışmalar birer birer tamamlanırken, Harran Belediyesi ekiplerinin özverili çalışmaları vatandaşların da takdirini topluyor. Hasret kaldıkları hizmete Cumhur ittifakının Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un göreve gelmesiyle hizmetlere kavuştuklarını belirten vatandaşlar, Harran’ın değişen çehresine dikkat çekti.

Harran Belediyesi olarak üretken belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla Harran’ımızda mahalle içi asfalt serim çalışmalarımıza devam ediyoruz diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Bugünde Balkat Mahallemizdeyiz. Cumhur ittifakı olarak hem Büyükşehir Belediyesi hem de Harran Belediyesi olarak daha önceden Balkat Mahallemizin çevre yolunu yapmıştık. Bizler bölmeden, ayrışmadan hizmetin her türlüsünü Harran’ımızın her yerine götüreceğiz. Bugünde bismillah diyerek, Balkat’ta Harran Belediyemizin öz kaynaklarıyla mahalle içi asfaltlama işlemini başlattık. Mahalle içi asfaltlama çalışmasının Balkat Mahalle sakinlerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Harran’ımızın her bir metrekaresine hizmeti ulaştırmak için and içtik. İfadelerini kullandı.

Balkat Mahalle Muhtarı Mahmut Yılmaz; Balkat Mahallemizin, mahalle içi asfalt çalışmalarının yapımında emeği geçen Harran Belediyesi ve Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’u teşekkür ederim. Asfalt çalışmalarının Balkat halkımıza hayırlı olmasını diliyorum açıklamasında bulundu.

Harran Belediyesi ekipleri, belirlenen program dahilinde bir sonraki duraklarının Buldum Mahallesi olduğunu duyurdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL