Yerel Haberler

Karaköprü’de çocuklar tiyatro gösterisiyle doyasıya eğlendi

Karaköprü’de çocuklar tiyatro gösterisiyle doyasıya eğlendi

Karaköprü Belediyesi tarafından çocuklar için düzenlenen etkinlikle ‘Karlar Ülkesi; Olaf’ın Rüyası’ isimli çocuk tiyatrosu sahnelenirken, gösteriyi izleyen çocuklar doyasıya eğlendi

Karaköprü Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında birbirinden güzel gösterileri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle sevilen animasyon filmi Karlar Ülkesi’nin uyarlaması olan “Karlar Ülkesi Olaf’ın Rüyası” müzikli çocuk oyunu Karaköprülü çocuklar için sahnelendi.

Karaköprü Belediyesi Necmettin Cevheri Gösteri ve Kültür Merkezinde sahnelenen ‘Karlar Ülkesi; Olaf’ın Rüyası’ eğlenceli hikayesi ve danslarıyla çocukları çok eğlendirdi.

Kardan adam Olaf’ın sıcak ülkelere gitme çabası, arkadaşları Elsa, Anna ve Kristof ile yaşadığı maceralar çocukları eğlendirirken; birbirinden güzel ışık ve sahne gösterileri çocuklardan bol bol alkış aldı.

Tiyatro gösterisine gelen vatandaşlar, Karaköprü’de özellikle çocuklar güzel etkinlikler yapıldığını belirterek yapılan programlar için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler. Gösteri sonrası çocuklara kek ve meyve suyu ikramında bulunuldu.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür ve sanat etkinlikleri birbirinden güzel programlarla devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL