Sağlık

HEKİMSEN: “Eğitim Suç Mu?”

HEKİMSEN: “Eğitim Suç Mu?”

HEKİMSEN ( Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası) tarafından sosyal medyada paylaşılan gönderi çalışan maaşlarına dikkatleri çekti.

Sağlık çalışanlarının yanı sıra eğitimcilere de desteğini sürdüren HEKİMSEN, eğitimin önemine dikkat çekerek tüm eğitmenlerin haklarının korunması için mücadele ediyor. HEKİMSEN: “Eğitim Suç Mu?” HEKİMSEN: “Alınan eğitimin hakkını mutlaka alacağız.”

İşçilere verilen çocuk yardımı, aile yardımı, yemek yardımı, sosyal yardım, giyim yardımı, eğitim yardımı gibi birçok ek ödeme hariç tutularak hesaplanan gönderiyi HEKİMSEN, “Eğitim Suç Mu?” başlığıyla paylaştı. Paylaşımın altına “Toplu sözleşme masasına yetkili sendika oturur ama etkili sendika her zaman sahada olur. Hekimin hakkını da memurun hakkını da HEKİMSEN alır. Alınan eğitimin hakkını mutlaka alacağız.” notu düşüldü.

HEKİMSEN, kamu işçilerinin 2023 Temmuz ayından itibaren maaşlarına ve tüm ödeme kalemlerine %15 toplu sözleşme zammı daha alacaklarının da altını çizdi. Memur ve işçi maaşlarının paylaşıldığı gönderi aşağıda yer almaktadır. HEKİMSEN: “Eğitim Suç Mu?”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL