Genel

Harran’da Tarihi Geçmiş Ürünler İmha Edildi

Harran Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını korumaya yönelik denetimlerinde ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde bulunan büyük ve küçük işletmelerin genelinde denetimlerini sürdürüyor. İlçe genelinde halk sağlığını önceleyerek, çalışmalarını sürdüren..

Harran’da Tarihi Geçmiş Ürünler İmha Edildi

Harran Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını korumaya yönelik denetimlerinde ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde bulunan büyük ve küçük işletmelerin genelinde denetimlerini sürdürüyor.

İlçe genelinde halk sağlığını önceleyerek, çalışmalarını sürdüren Harran Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, düzenli olarak sürdürdüğü denetimlerini Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla yerine getirmeye devam ediyor.

Son kullanma tarihi geçmesine rağmen raflardan indirilmeyen ürünlerin vatandaşa satışını gerçekleştiren işletmelere cezai müeyyide uygulayan zabıta ekipleri, vatandaş sağlığını her şeyden daha çok önemsediklerini belirterek, denetimlerin devam edeceği belirtildi.

Halk sağlığını her şeyden daha çok önemsediklerini dile getiren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Önceliğimiz insan sağlığı, önceliğimiz vatandaş memnuniyetidir. Zabıta ekiplerimiz denetimlerini sıklaştırarak, tarihi geçmiş ürünlere el koyarak, imha etmeye devam ediyor. Geçmişten bu yana esnaf ve vatandaş memnuniyetinin en üst seviyede olduğu Harran ilçemizde bu durumu korumak için bizlerde Harran Belediyesi olarak gerekli tüm etmenleri sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL