Yerel Haberler

Harran’da Grup Bağlantı Yollarında Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Harran Belediyesi ekipleri grup bağlantı ve mahalle içi yollarda asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle içi ve grup bağlantı yollarını asfaltlayarak, ilçe halkının büyük takdirini toplayan Harran Belediyesi, yaptığı çalışmalarla ulaşım ağının..

Harran’da Grup Bağlantı Yollarında Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Harran Belediyesi ekipleri grup bağlantı ve mahalle içi yollarda asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Mahalle içi ve grup bağlantı yollarını asfaltlayarak, ilçe halkının büyük takdirini toplayan Harran Belediyesi, yaptığı çalışmalarla ulaşım ağının modern hale gelmesi için yoğun mesai harcıyor.

Cumhur ittifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatları doğrultusunda Işıklar, Küplüce Güllübağ, Seferköy ve Sugeldi mahallelerinin grup bağlantı yolunu asfaltlayarak, vatandaşların hizmetine sunan Harran Belediyesi ekipleri, öz kaynaklarla yapımı devam eden yol çalışmalarının da ilçe genelinde tüm hızıyla devam ettiği belirtildi.

“Biz, milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için bu yola çıktık. Çünkü biz, milletimize sevdalıyız. Milletimizin gönlünde yer edinmek için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz diyen Başkan Özyavuz, Işıklar, Küplüce, Güllübağ, Seferköy ve Sugeldi mahallelerinin grup bağlantı yolunda asfalt serim çalışmalarımızı tamamladık. Yapımı tamamlanan ve hemşehrilerimizin hizmetine sunduğumuz asfalt yolun ışıklar, Küplüce, Güllübağ, Seferköy ve Sugeldi mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL