Yerel Haberler

Harran’da Bismillah diyerek mahalle içi asfalt sezonunu açıldı

Harran ilçesi kırsal Bilgili mahallesinde Harran Belediyesi tarafından asfalt serim yol çalışmaları öncesi reglaj ve sıfırlama çalışmalarımı başladı. Asfaltlama çalışması öncesi dolgu çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz,..

Harran’da Bismillah diyerek mahalle içi asfalt sezonunu açıldı

Harran ilçesi kırsal Bilgili mahallesinde Harran Belediyesi tarafından asfalt serim yol çalışmaları öncesi reglaj ve sıfırlama çalışmalarımı başladı.

Asfaltlama çalışması öncesi dolgu çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Bu bir Bismillah diyerek, yolun Bilgili halkına hayırlı olmasını diledi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla kırsal mahallelerde yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, Bilgili kırsal mahallesinde çalışmalara başladı. Yazın tozdan, kışın çamurdan geçilmeyen yollar, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla artık tarihe karışıyor.

Vatandaşların yol ihtiyacını karşılamak ve bu doğrultudaki talepleri yerine getirmek için ekiplere talimat veren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, tüm kırsal mahallelerde yollar asfaltlanana kadar durmayacaklarını belirtti.

Bu kapsamda Bilgili mahallesinde başlayan yol çalışmalarında, ekipler dolgu malzemesi döküp, greyder ve silindirle yolu asfalt öncesi hazır hale getiriyor.

Bu bir bismillah diyerek mahalle içi asfalt serim yol çalışmaları sezonunu açtıklarını aktaran Belediye Başkanı Özyavuz; Bilgili mahallesinde dolgu çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt serimi gerçekleştirilecek., yolun Bilgili halkına hayırlı olmasını dileyerek, çalışmaların diğer mahallelerde de süreceğini vurguladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL