Yerel Haberler

Halliye’de kilitli beton parke çalışmaları sürüyor

Halliye’de kilitli beton parke çalışmaları sürüyor

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla konforlu hale gelen yeni yollar, mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor. 

Fen İşleri Müdürlüğü, “Değişimin ve Yeniliğin Kalbi Haliliye” sloganıyla merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. 
İlçede daha konforlu yolların hizmete sunulması amacıyla yapılan yatırımların ardından merkez mahallelerde sıcak asfalt, kilitli beton parke döşeme çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, deforme olan yollarda bakım ve onarım yapıyor. Yol açma çalışmalarıyla da ulaşım ağını genişleten ekipler, kırsal mahallelerdeki yolları ise stabilize ve sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla konforlu hale getirirken, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla da sokaklar güzelleşiyor. Ekiplerin özverili çalışmasıyla kırsalda devam eden üstyapı çalışmalarının kapsamı her geçen gün genişletilirken, Payamlı Kırsal Mahallesinde sokaklar kilitli beton parke taşıyla döşeniyor. Kısa sürede ekipler tarafından çalışmaların tamamlandığı yeni yollar, mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor. 
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise; merkez ve kırsal mahallelerde yürütülen çalışmaların ise periyodik olarak devam edeceği belirtildi. 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL