Yerel Haberler

Haliliye merkez ve kırsalda hummalı yol çalışması devam ediyor

Haliliye merkez ve kırsalda hummalı yol çalışması devam ediyor

Haliliye belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü hummalı çalışmalar ile yolların konforunu artırıp, vatandaşların takdirini topluyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla, Fen İşleri Müdürlüğü hizmetin ulaşmadığı mahalle bırakmıyor.

Başkan Mehmet Canpolat’ın merkez ve kırsal mahallelere yönelik yaptığı 70 milyonluk yatırımın ardından sahadan ayrılmayan ekipler, yürüttükleri çalışmalar ile yolları konforlu hale getiriyor. Bir yandan ilçenin yol ağını genişleten Fen İşleri Müdürlüğü, diğer yandan sıcak asfalt ve sathi kaplama asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda kırsal mahallelerde asfalt öncesi stabilize yol çalışmalarını tamamlayan ekipler; Yenisu Mahallesinde çalışmalarını hummalı bir şekilde yürütüyor. Yol çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayan ekipler, Kalecik Mahallesinde ise asfalt öncesi freze çalışmalarını yürütüyor. Merkez mahalleleri ise kısa sürede sıcak asfaltla buluşturan ekipler, Devteyşti Mahallesindeki çalışmalarda ise sona geldi. Yeni yollar ile mahallelerinde konforun artığını ifade eden mahalle sakinleri, çalışmalardan ötürü Başkan Mehmet Canpolat ve Haliliye Belediyesine teşekkür etti.

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen ve vatandaşlardan tam not alan yol çalışmalarının ise periyodik olarak devam edeceği kaydedildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL