Yerel Haberler

Haliliye kırsalından başkan Canpolat’a teşekkür

Haliliye kırsalından başkan Canpolat’a teşekkür

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kırsal mahallelerde yürütülen sathi kaplama asfalt çalışmalarında sona yaklaşıldı. Yol çalışmaları ile yolların konforunun artığını belirten mahalle sakinleri, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, “Yenilik ve değişimin kalbi Haliliye” sloganı ile hizmetlerini devam ettiriyor.

İlçe genelinde merkez ve kırsal ayrımı yapmadan sahada yer alan Fen İşleri Müdürlüğü, bir yandan ilçenin yol ağını genişletirken, diğer yandan da asfalt çalışmalarıyla yolları konforlu hale getiriyor. Haliliye’nin refahı için çalışmalarını gece gündüz demeden devam ettiren ekipler,  merkezde sıcak asfalt, kırsalda ise sathi kaplama asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda kırsal mahallelerde asfalt öncesi stabilize yol çalışmalarını tamamlayan ekipler; Göktepe ve Yeniköy Mahallesinde çalışmalarını hummalı bir şekilde yürütüyor. Yol çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayan ekipler, yeni yolları kısa sürede vatandaşların hizmetine sunuyor. Yeni yollar ile mahallelerinde konforun artığını ifade eden mahalle sakinleri, çalışmalardan ötürü Başkan Mehmet Canpolat ve ekibine teşekkür etti.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen ve vatandaşlardan tam not alan yol çalışmaları, merkez ve kırsal mahallelerde etap etap devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL