Yerel Haberler

Haliliye Belediyesinin asfaltlama çalışması devam ediyor

Haliliye Belediyesinin asfaltlama çalışması devam ediyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın merkez ve kırsal mahalleler için başlattığı asfalt hamlesi, Refahiye Mahallesi ile devam ediyor. Asfalt çalışmaları ile yolların konforlu hale geldiğini söyleyen mahalle sakinleri Başkan Canpolat’a teşekkür ediyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile başlayan asfalt atağı tüm hızıyla sürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Canpolat’ın talimatlarıyla yapılan 70 milyonluk asfalt yatırımının ardından kırsal ve merkez mahallelerde çalışmalarını hummalı bir şekilde yürütüyor. Özverili çalışmayla kırsal mahallelerde asfalt atağını etap etap sürdüren ekipler, yaklaşık 50 köyü asfaltlamayı hedefliyor.

Kırsal mahallelerde çalışmalar hızla devam ederken, ekipler merkez mahallelerde de asfalt çalışmalarının startını verdi. Bu kapsamda Refahiye Mahallesinde asfalt çalışmalarının alt yapısını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü, sıcak asfalt serimini gerçekleştirdi. Sıcak asfalt çalışmalarıyla yolların daha uzun ömürlü ve konforlu hale geldiğini vurgulayan mahalle sakinleri, çalışmalardan ötürü Başkan Canpolat’a ve ekibine teşekkür etti.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise Başkan Canpolat’ın talimatlarıyla asfalt atağının etap etap devam edeceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL