Genel

Erdoğan’dan Sabancı’ya ziyaret

Erdoğan’dan Sabancı’ya ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hastanedeki iş insanı Ali Sabancı’yı ziyaret etti. 

İletişim Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, iş insanı Ali Sabancı’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti” denildi. 

Paylaşımda ziyaretten bir fotoğrafa da yer verildi.  

Esas Holdingn Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın 24 Ağustos’ta deniz kazası geçirmişti. İş dünyasının tanınmış simaları arasında yer alan çift, tatil için bulundukları, Yunanistan’ın Lara Adası’nda açıklarındaki yattan kıyıya giderken kullandıkları botun kayalara çarpması sonucunda ağır yaralanmıştı.

İş insanı Aydın Doğan’ın kızı olan Vuslat Doğan Sabancı, Esas Holding’in yanı sıra Doğan Holding yönetiminde de yer alıyor. 

Kazadan sonraki tedavi sürecinde, Ali Sabancı’nın geçirdiği operasyonlar kapsamında dalağının alındığı, aort yırtılmasına yönelik bir ameliyat yapıldığı, beyin kanaması olasılığına karşı da bir müdahale yapıldığı haberleri basına yansımıştı.

Vuslat Doğan Sabancı’nın ise yüzündeki yaralar nedeniyle operasyon geçirdiği ve yeni operasyonlara da gerek duyulacağı belirtilmişti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL