Genel

Cüneyd Altıparmak Hedefini Açıkladı

Şanlıurfa’nın tanınmış ailelerinden, Sivil Toplum ve Yerel Yönetimler konusunda önemli çalışmalara imza atan Avukat Cüneyd Altıparmak, Ak Parti’den Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday aday adayı olduktan sonara ilk kez bir açıklamada..

Cüneyd Altıparmak Hedefini Açıkladı

Şanlıurfa’nın tanınmış ailelerinden, Sivil Toplum ve Yerel Yönetimler konusunda önemli çalışmalara imza atan Avukat Cüneyd Altıparmak, Ak Parti’den Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday aday adayı olduktan sonara ilk kez bir açıklamada bulundu.

Türkiye Kent Konseyleri Birliği Hukuk Danışmanı, Star Gazetesi Yazarı ve TİMBİR Başkan Vekili Avukat Cüneyd Altıparmak uzun cümleler yerine, herşeyi özetleyen bir cümle ile “”Yola çıkarken; vatandaşımızın karar verme süreçlerine katılabileceği, vizyoner ve hizmet odaklı yönetim anlayışı geliştirmenin temel hedefim olacağını bilmenizi isterim.” ifadelerini kullandı.

41 yaşındaki Cüneyd Altıparmak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamad ”

Değerli Dostlar;
2024 yerel seçimleri için Ata toprağım, memleketim ve yurdum Şanlıurfa’dan Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için başvurumu yaptığımı ve yeni bir yola çıkmaya karar verdiğimi sizlere duyurmak istiyorum.

Yola çıkarken;
Vatandaşımızın karar verme süreçlerine katılabileceği, vizyoner ve hizmet odaklı yönetim anlayışı geliştirmenin temel hedefim olacağını bilmenizi isterim.

Bu vesile ile;
Attığım bu adımda desteklerinizi bekliyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda dün olduğu gibi bugün de alnımızın pak, hizmetlerimizin ak olmasını nasip etsin. Öncelikle duanıza talibim… Saygılarımla”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL