Yerel Haberler

Büyükşehir Çadırlarda Kalan Depremzedeleri Yalnız Bırakmıyor

Büyükşehir Çadırlarda Kalan Depremzedeleri Yalnız Bırakmıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki sosyal tesislerin yanında kent merkezinde farklı bölgelerde kurulan AFAD çadırlarında kalan vatandaşlar için yardımlarını sürdürüyor. Çadırları tek tek ziyaret eden ekipler vatandaşlara bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sorarak varsa ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kahramanmaraş merkezli iki depremin yaraları sarılmaya devam ediliyor. Arama kurtarma faaliyetlerinin tamamlandığı Şanlıurfa’da depremden etkilenen ve evlerinden ayrılmak zorunda kalan vatandaşlar Büyükşehir ekipleri tarafından bir an olsun yalnız bırakılmıyor.

Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi önü ve Turgut Özal Parkı içerisinde kurulan çadırlarda konaklayan vatandaşların yemek, su, bez, mama, battaniye, ısıtıcı gibi ihtiyaçlarını karşılayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yardımların düzenli bir şekilde vatandaşlara ulaştırabilmesi adına sahada sürekli depremzedeleri ziyaret ediyor.

Aileleri ve çocuklarıyla birlikte çadırlarda konaklayan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi ekiplerine yanlarında oldukları için teşekkür ederek ihtiyaçlarının karşılandığını ve yardımların devam ettiğini aktardılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL