Yerel Haberler

Başkan Özyavuz: Vatandaşlarımızın Her Türlü İhtiyacını Gideriyoruz

Başkan Özyavuz: Vatandaşlarımızın Her Türlü İhtiyacını Gideriyoruz

Harran Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde bulunan çok amaçlı kültür (taziye) evlerinin bakım, onarım, yapım, boya ve halı ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Son olarak çalışmaların devam ettiği Gözele mahallesinde, ekipler, fayans döşeme işlemlerini sürdüyor.

Cumhur ittifakı’nın Harran Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğü çalışmalarında sorumluluk alanında bulunan, merkezden kırsaldaki en uzak mahallelere kadar halıdan, klimadan, fayans, kapı, pencere, boya ve sandalyeye kadar taziye evlerinden gelen her türlü talebi anında karşılıyor. Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla gözele mahallesinin eksiklerini gidermek için işe koyulan ekipler, çalışmalarını sürdürüyor.

Harran Belediyesinin öz kaynaklarıyla Vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılamaya ve bu anlamda sosyal hayatlarını kolaylaştırmaya gayret gösterdiklerinin altını çizen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz: Vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacına kayıtsız kalmayarak, çözüm noktasında bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Merkez ve kırsal mahallelerimizden gelen vatandaşlarımızın hem sevinç hem hüzün günlerinde kullandıkları çok amaçlı kültür (taziye) evlerinin eksiklerini yerine getirmeye devam ediyoruz. İlçemiz genelinde bulunan Clcami, kur’an kursları ve kültür evlerimizin boya, kapı, pencere ve halı olmak üzere bütün eksiklerini Harran Belediyesi olarak biz gideriyoruz. Bugünde Gözele mahallemizde bulunan cami ve taziye evinin başta fayansı olmak üzere boya, halı ve türlü ihtiyacını gideriyoruz. Bununla birlikte temelden yapımına başlayıp anahtar teslimi yaptığımız yerlerimizde var. Cenab-ı Allah’ın izniyle vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu bütün alanlarda yanlarında olmaya devam edeceğiz. İfadelerini kullandı.

Gözele mahalle sakinleri ise Cami ve taziye evlerinin her türlü ihtiyacını karşılayan Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür ederken, göreve gelir gelmez mahallelerini parke taşı ile buluşturan ve kendilerini çamur deryasından kurtaran Başkanıl Özyavuz’a bir kez daha teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL