Genel

Başkan Özyavuz Minik Öğrencilerin Okuma Bayramı Etkinliğine Katıldı

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran İlkokulu 1.sınıf öğrencilerin okuma yazma becerisini elde ettikleri için hazırlamış oldukları programa katılarak, heyecanlarına ortak oldu. Harran İlkokulunun minik öğrencileri, çalışkan arıları 1. sınıf..

Başkan Özyavuz Minik Öğrencilerin Okuma Bayramı Etkinliğine Katıldı

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran İlkokulu 1.sınıf öğrencilerin okuma yazma becerisini elde ettikleri için hazırlamış oldukları programa katılarak, heyecanlarına ortak oldu.

Harran İlkokulunun minik öğrencileri, çalışkan arıları 1. sınıf öğrencileri okuyup, yazmanın heyecanını ve sevincini “Okuma Bayramı” etkinliğinde aileleri ve öğretmenleriyle paylaştılar. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un katıldığı Programda öğrenciler hazırladıkları gösterileri sundu; şiirler, tekerlemeler okuyan minik öğrenciler; öğretmenlerinin öğrettikleri oyunları büyük bir mutluluk içinde oynayarak, öğretmen ve velilerini sevindirdi.

Bu coşku, başarı ve mutluluklarının ömür boyu sürmesi dileğiyle başarılarından dolayı öğrencilerimizi kutluyor, onları yüreklendiren öğretmenlerine ve ailelerine teşekkürlerimi sunuyorum diyen Başkan Özyavuz: Bugün Harran ilkokulumuzda 1.sınıf öğrencilerimizin okumaya geçtiği gün.  Bugünü Okuma Bayramı ilan ettik, yavrularımızın coşku ve heyecanlarına ortak olduk. Emeği geçen öğretmenimizi ve okumaya geçen öğrencilerimizi gönülden tebrik ederim. Açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL