Yerel Haberler

Başkan Özyavuz: Gayemiz Harran’a Hizmetin En İyisini Götürmektir

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, hizmet atağını sürdürmeye devam ediyor. Harran Belediyesi, ilçe genelinde ulaşım ağının aksamaması adına asfalt..

Başkan Özyavuz: Gayemiz Harran’a Hizmetin En İyisini Götürmektir

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, hizmet atağını sürdürmeye devam ediyor.

Harran Belediyesi, ilçe genelinde ulaşım ağının aksamaması adına asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Vatandaşların yaşadığı mağduriyetlerin son bulması adına bir yandan proje ürettiklerini ve bu projeleri hayata geçirdiklerini, diğer yandan da temel belediyecilik hizmetleriyle vatandaşlar için ihtiyaç duyulan hizmetleri hemşerileri ile buluşturduklarını söyledi.

Başkan Özyavuz, Vatandaşlarımızın ulaşım ağını kolaylaştırmak için asfalt yol çalışmalarımıza devam ediyoruz. Harran Belediyemizin öz kaynaklarıyla ilçe genelinde sürdürdüğümüz mahalle içi ve grup bağlantı yollarındaki asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Andaç, Soylu, Akıncı, Kütüklü, Beşikli ve Çaltılı mahallelerimizin grup bağlantı yolunun asfalt serim çalışmalarını tamamladık. Gayemiz Harran’a hizmet ve Harranlı hemşerilerimizin memnuniyetidir. Yapılan hizmetlerin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” Diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL