Genel

Başkan Özyavuz, başarılı işlere imza atıyor

Başarılı işlere imza atarak Harran’ı adeta yeniden yazan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a Harranlı vatandaşların desteği devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana ilçe merkezi ve kırsal mahallere yönelik, gerçekleştirdiği..

Başkan Özyavuz, başarılı işlere imza atıyor

Başarılı işlere imza atarak Harran’ı adeta yeniden yazan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a Harranlı vatandaşların desteği devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana ilçe merkezi ve kırsal mahallere yönelik, gerçekleştirdiği hizmetlerle Harranlı hemşerilerinden büyük takdir toplayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a Harranlı vatandaşların her kesiminden destek geliyor.

Doğalgaz, Prestij caddeler, kent parklar, İlçe merkezi ve kırsal mahallelerde parke taşı ve asfalt çalışmalarının yapıldığı Harran’da sosyal Belediyeciliğin en güzel örneğini gösteren Harran Belediyesi, engelli bireylere 529 adet akülü tekerlikli sandalye dağıttı. Sosyal tesisler ve eğitime yaptığı desteklerini sürdürmeye devam ediyor.

Harran’da yapılan çalışmalardan memnun olan ve bunu her defasında Başkan Özyavuz’un yanında yer alarak, belirten vatandaşlar gündüzleri makam odasında, akşamları ise millet odasında büyük bir kalabalıkla gecenin geç saatlerine kadar sohbetlerini sürdürüyor.

Bizim Harran’a olan sevdamız, ateşten bir denizi mumdan bir kayıkla geçmektir diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Cenab-ı Allah’ın izniyle Harranlı hemşerilerimizin destek ve dualarıyla 31 Mart yerel seçimlerinde tekrardan başaracağız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL