Yerel Haberler

Başkan Özyavuz: Asfalt Yollar Kütüklü Mahallemize Hayırlı Olsun

Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla ilçenin yollarını modern hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. İlçe merkezi ve kırsal mahallelere yönelik birçok koldan hizmet götüren Harran..

Başkan Özyavuz: Asfalt Yollar Kütüklü Mahallemize Hayırlı Olsun

Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla ilçenin yollarını modern hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

İlçe merkezi ve kırsal mahallelere yönelik birçok koldan hizmet götüren Harran Belediyesi, kırsal mahallelerde yürüttüğü, mahalle içi asfalt serim çalışmalarına devam ediyor. Kütüklü mahallesi ve mezralarında bir haftadır devam eden asfalt çalışmaları tamamlandı.

Kütüklü mahallesi ve mezralarında her sokak ve her cadde de asfaltlanan yollar, mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Harran’ın en ücra köşesine hizmeti götürmek için Harran Belediyesi’nin öz kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, halka hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Halka hizmeti, Hakk’a hizmet olarak şiar edindik…

Yollarının asfaltlanmasından dolayı Başkan Özyavuz’a teşekkür eden Mahalle sakinleri, Mahallemizin bütün ihtiyaçlarını karşılayan, yollarını asfaltlayan Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Allah yolunu, bahtını açık etsin, ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL