Yerel Haberler

Başkan Özyavuz: 15 Temmuz Mahallemizde Asfalt Serim Çalışmalarımızı Tamamladık

Harran Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla kırsal mahallelerde bulunan yollar asfaltla buluşurken ilçeye bağlı kırsal 15 Temmuz Mahallesi’nde de geçtiğimiz günlerde başlatılan asfalt yol çalışmaları tamamlandı. Kış mevsimi öncesi her geçen gün..

Başkan Özyavuz: 15 Temmuz Mahallemizde Asfalt Serim Çalışmalarımızı Tamamladık

Harran Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla kırsal mahallelerde bulunan yollar asfaltla buluşurken ilçeye bağlı kırsal 15 Temmuz Mahallesi’nde de geçtiğimiz günlerde başlatılan asfalt yol çalışmaları tamamlandı.

Kış mevsimi öncesi her geçen gün tempo artırarak çalışmalara devam ettiklerini aktaran Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, vatandaşların yaşadıkları mağduriyetlere son vermek amacıyla belediyenin bütün imkanlarını seferber ettiklerini belirtti. Özyavuz, “Başlattığımız çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bugün itibariyle kısa süre ekiplerimizin çalışma başlattığı 15 Temmuz kırsal mahallemizde de köy içi yollarımızı asfaltla buluşturduk. Yeni yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, tüm hemşerilerime saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” ifadesini kullandı.

Kırsal 15 Temmuz Mahallesi’nde dolgu, sıfırlama, astar ve asfalt serim çalışmalarını tamamlayan Harran Belediyesi ekiplerinin bu yöndeki çalışmalara devam etmek üzere bir başka mahalleye hareket ettikleri bildirilirken, mahalle sakinleri de çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade etti.

Mahalle sakinleri, belediye ekiplerinin çalışmaları sonucunda yazın toz, kışın ise çamur mağduriyeti yaşamayacakları için çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Harran Belediyesi ekiplerinin belirlenen program dahilinde, mevsimsel koşulların da el verdiği müddetçe köy içi yollarda asfalt serim çalışmalarına devam edeceği kaydedildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL