Genel

Başkan Kaya’dan yeni yıl mesajı

TicaretBorsası Başkanı Mehmet Kaya yeni yıl mesajıyayınladı. Başkan Kaya mesajında, “Bbu yıl içinde çok sayıda deprem ve sel felaketi yaşadı. Salgın sürecinde yaşanan bu olumsuzluklar, pek tabii meydana gelen afetlerin..

Başkan Kaya’dan yeni yıl mesajı

TicaretBorsası Başkanı Mehmet Kaya yeni yıl mesajıyayınladı. Başkan Kaya mesajında, “Bbu yıl içinde çok sayıda deprem ve sel felaketi yaşadı. Salgın sürecinde yaşanan bu olumsuzluklar, pek tabii meydana gelen afetlerin maddi ve manevi etkisini daha da arttırdı. Fakat, gördük ki her şeye rağmen milletimizin göstermiş olduğu birliktelikle, sabırla ve inançla aşılamayacak engel yok.
Dünya çapında yaşanan ekonomik daralmalar doğal olarak bizleri de etkiledi. Devletimizin aldığı önlemler ve uyguladığı politikalar milletimizin desteğiyle başarıya ulaşacaktır. Bu anlamda hepimize görevler düşüyor. Bizler de kurumsal anlamda bu süreçte görevlerimizin bilincindeyiz. Şanlıurfa Ticaret Borsası olarak yerel anlamda çeşitli projelerle hemşerilerimize yardımcı olacak çözümler üretmeye çalıştık. 2024 yılında da projelerimize kaldığımız yerden devam edip kentimizin yaşanılabilirlik seviyesini yükseltmek, ekonomik ve sosyal refah düzeyini arttırmak için çalışmalarımıza ve projelerimize devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederim. . Yeni yılda İnşallah sevdiklerimizle refah dolu bir geleceğin kapısı aralanacaktır.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL