Yerel Haberler

Başkan Canpolatyoğun bir çalışma içerisinde

Başkan Canpolatyoğun bir çalışma içerisinde

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, selden etkilenen 14 mahallede hummalı çalışmaların devam ettiğini ifade ederek, “Yollarımız, parkelerimiz, bakım gerektiren parklarımızla ilgili hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Haliliye’mizi her geçen gün eskisinden daha güzel bir hale getirmenin gayretindeyiz” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, şiddetli yağış sonrası yaşanan sel felaketinin ardından selin izlerinin silinmesi için incelemelerini sürdürüyor.

Kentte etkili olan sel felaketi nedeniyle biran olsun sahadan ayrılmayan Başkan Mehmet Canpolat, tahribatın olduğu mahallelerde yaşamın normal dönmesi için canla başla çalışıyor. Başkan Mehmet Canpolat’ın yaptığı incelemeler sonrası mahallelerde köpüklü suyla yıkama çalışmalarının ardından hanelerde cephe boyamaları başladı. Bir yandan da Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sökülen kilitli beton parke taşları onarılırken, yaşamın kısa sürede normale dönmesi için gece gündüz çalışmalar sürüyor. Sahada yürütülen çalışmaları Ahmet Yesevi, Süleymaniye ve Karşıyaka Mahallelerinde inceleyen Başkan Mehmet Canpolat ise haneleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Selin izlerini silmek için ekiplerin özveriyle çalıştığını ve büyük oranda tahribatın temizlendiğini belirten Başkan Mehmet Canpolat, “Yollarımız, parkelerimiz, bakım gerektiren parklarımızla ilgili hummalı bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

Başkan Mehmet Canpolat, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Yaklaşık 14 mahallemiz selden etkilenmiştir. Allah’a hamd ediyoruz, çok şükür birçok mahallemizde temizlik çalışmaları bitti, şu anda boyama işlemlerine başladık. Şu anda da Ahmet Yesevi Mahallemizdeyiz. Evlerimizle ilgili olan kısmı bitirdik, şu anda yollarımız, parkelerimiz, bakım gerektiren parklarımızla ilgili hummalı bir çalışma içerisindeyiz. Çok şükür hızlı bir şekilde devletimizle, milletimizle el ele vererek ayağa kalktık. İnşallah Haliliye’mizi her geçen gün eskisinden daha güzel bir hale getirmenin gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmek ister, saygılar sunarım.”

Başkan Mehmet Canpolat, ekiplerin ilçe genelinde çalışmalarını hızla devam ettirdiğinin de altını çizdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL