Yerel Haberler

Başkan Canpolat: Karla mücadelede ekiplerimiz sahada harıl harıl çalışıyor

Başkan Canpolat: Karla mücadelede ekiplerimiz sahada harıl harıl çalışıyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, karla mücadelede görevli personelleri sahada ziyaret etti. Çalışmalara ilişkin bilgiler de alan Başkan Canpolat, “Gerek pikap, traktör, greyder gerekse kar küreme araçları ve tuzlama ekiplerimiz sahada harıl harıl çalışıyor” dedi.

Kent genelinde etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla Haliliye Belediyesine bağlı Çevre Koruma ve Kontrol, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı araç ve personeller, sahada karla mücadele çalışmalarını sürdürdü. Başkan Mehmet Canpolat’ta, yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Ekiplerden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler de alan Başkan Canpolat, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Kar yağışı itibariyle ekiplerimizle sahada hem iş makineleri hem de insan gücüyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Gerek pikap, traktör, greyder gerekse kar küreme araçları ve tuzlama ekiplerimiz sahada harıl harıl çalışıyor. Ben de sahayı gezip, ekiplerimiz ile esnafımız ile bir araya geliyorum. Saha kontrol altında, yollarımız açık şu anda da kaldırımlarda vatandaşlarımız rahat yürüyebilsin diye çalışmalarımız sürüyor. Haliliye Belediyesi olarak Çevre Koruma ve Kontrol, Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı tüm araçlarımız ve tüm personellerimiz Haliliye ilçemizin dört bir yanında dağılmış durumda. Bir ekibimiz de, kırsal mahallelerdeki ulaşımla ilgili 10 bölgemizde çalışmalarını tamamladı ve bölge bölge devam ettiriyor. Bir taraftan da Büyükşehir Belediyemizin ekipleri sahada, hep birlikte Haliliye’miz için Şanlıurfa’mız için çalışmaya gayret ediyoruz.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL