Yerel Haberler

Başkan Canpolat depremde etkilenen kırsal mahalleleri ziyaret etti

Başkan Canpolat depremde etkilenen kırsal mahalleleri ziyaret etti

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yaşanan deprem sonrası ilçe kırsalındaki haneleri ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Canpolat, hayatını kaybeden küçük Yağmur’un da taziyesine katıldı.

Haliliye Belediyesi, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla depremden etkilenen vatandaşların yaralarını sarmaya devam ediyor.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve Şanlıurfa’da da hissedilen şiddetli deprem sonrası Haliliye Belediyesi, tüm birimleriyle sahada olmaya devam ediyor. Başta gıda, battaniye, kıyafet olmak üzere yapılan yardımlar ile güvenli bölgedeki vatandaşların yanında olan Haliliye Belediyesi, psikolojik destek eğitimleriyle de depremzedeleri yalnız bırakmıyor. İlçede kurulan ve vatandaşların güvenli alanlarda konakladığı bölgeleri sık sık ziyaret eden ve inceleyen Başkan Mehmet Canpolat ise kırsal mahallelerde de vatandaşlarla bir araya geldi. Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin ile Kanoğlu Mahallesi ve mahalleye bağlı Canoğlu bölgesini ziyaret eden Başkan Canpolat, depremden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak, vatandaşlara geçmiş olsun temennilerini iletti. Başkan Canpolat, Kaymakam Serap Özmen Çetin ile Kanoğlu Mahallesinde Adıyaman’da yaşamını yitiren bir vatandaşın da taziyesine katıldı.

Bölgedeki inceleme sonrası Yedikuyu Mahallesini de ziyaret eden Kaymakam Serap Özmen Çetin ve Başkan Mehmet Canpolat, yaşanan depremde hayatını kaydeden küçük Yağmur’un da taziyesine katıldı. Aileye başsağlığı dileyen Başkan Mehmet Canpolat, Haliliye Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL