Yerel Haberler

Başkan Canpolat çalışmalarıyla vatandaşın takdirini kazanıyor

Başkan Canpolat çalışmalarıyla vatandaşın takdirini kazanıyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Açıksu Caddesinde gerçekleştirdiği ziyarette yapılan çalışmalarla ilgili vatandaşlara bilgi verdi. Başkan Canpolat, “Bölge halkımızdan yaptığımız çalışmalarla ilgili teşekkürlerini aldık. Her zaman olduğu gibi dualarında, gönüllerinde olmaya gayret edeceğiz” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mahalle gezilerine Açıksu Caddesi ile devam etti.

İlçe genelinde yapılan çalışmalarla ilgili mahalle mahalle gezerek, vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Canpolat, Devteyşti ve Ahmet Yesevi Mahallesindeydi. Burada yoğunluğun olduğu Açıksu Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Canpolat, mahallede tamamlanan ve devam eden çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Meclis Üyelerinin de eşlik ettiği mahalle gezisinde gelen talepleri de dinleyen Başkan Canpolat, ilgili müdürlüklere anında talimat vererek, takdir topladı.

Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olmaya gayret ettiklerini ifade eden Başkan Canpolat, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Meclis üyelerimiz, belediye başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle birlikte her zaman olduğu gibi bir toplantı icra ettik. Bölgede yapmış olduğumuz gerek hastane ile ilgili çalışmalarımız, şu anda açıldı, milletimizin hizmetinde. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün temeli atıldı, Millet Bahçesi şu anda açılışa hazır. Yeni açılan ana arterlerimiz olsun, alt yollarımız olsun, parklarımız, temizlik faaliyetlerimiz olsun. Bu hususlarla ilgili buradaki vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Muhtelif sokak ve caddelerle ilgili taleplerini aldık. İlgili müdürlüklerimize hemen talimatlarımızı verdik. Burada vatandaşlarımızla hep birlikte bir araya gelerek toplantımızı gerçekleştirdik. Bu ve buna benzer toplantılarımız gün geçtikçe devam edecektir. Bölge halkımızdan burada yaptığımız çalışmalarla ilgili teşekkürlerini aldık. Ben, kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah her zaman olduğu gibi dualarında, gönüllerinde olmaya gayret edeceğiz. Ben bu mahiyette bizi gönüllerine, bağırlarına basan değerli Ahmet Yesevi’li, Haliliye’li kardeşlerime şükranlarımı arz ediyor, saygılar sunuyorum.”

Başkan Canpolat’ın talimatlarıyla Devteyşti ve Ahmet Yesevi Mahallesinde tamamlanan ve devam eden çalışmalarla ilgili ise vatandaşlar teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL