Yerel Haberler

Başkan Beyazgül Müjdeyi Verdi

Başkan Beyazgül Müjdeyi Verdi

Başkan Beyazgül Müjdeyi Verdi, Kızılay Meydanı 2. Etap Projesinde 50 Yapı Kamulaştırıldı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül müjdeyi verdi. Kızılay Meydanında 2.etap kapsamında 50 yapının daha kamulaştırıldığı mesajını paylaşan Başkan Beyazgül Amacımız; şehre nefes aldıracak mekânlarda

ailelerimizin,  çocuklarımızın ve gençlerimizin güzel zaman geçirmesini sağlamak” ifadelerine yer verdi.

Şanlıurfa’yı masal şehri yapmak, kentin tarihi dokusunu gün yüzüne çıkarmak için girişimlerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kızılay Meydanı (Sarayönü Meydanı) için2. Etap çalışmaları kapsamında 50 adet bağımsız yapıyı daha kamulaştırdı.

Şanlıurfa’ya yeni meydanlar, yeni yeşil alanlar kazandırmak için şehrin farklı bölgelerinde kamulaştırmalar ve yıkımlar gerçekleştirerek yerine vatandaşların rahat nefes alabilecekleri meydanlar kazandıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kızılay Meydan projesinin 2. Etabı için müjdeyi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Kale eteği, ŞUTSO binası, Belediye Eski Hizmet Binası, Kızılay Binası, Kültür ve Turizm Yolu, Asya ve Osmanlı Mahallesi, Kızılkoyun Nekropol alanında yaptığı çalışmalarla yapılamaz denilenleri bir bir yapan Başkan Beyazgül Şanlıurfa’yı daha ileriye taşıyacak şehre nefes aldıracak hizmetlerini sürdürüyor.

BAŞKAN BEYAZGÜL:” AMACIMIZ ŞEHRE NEFES ALDIRACAK MEKÂNLARDA VATANDAŞLARIMIZIN KEYİFLİ VAKİT GEÇİRMESİNİ SAĞLAMAK”

Kızılay Meydanı 2. Etap çalışmaları kapsamında 50 adet bağımsız yapı kamulaştırılarak yakın bir zamanda yıkım işlemlerine başlanılması planlanıyor. Müjdeyi yaptığı incelemeler sonrası resmi sosyal medya hesabından duyuran Başkan Beyazgül mesajında;  “Kızılay Meydanı için ikinci etap kamulaştırma çalışmalarımızı; 50 bağımsız birimi daha kamulaştırarak tamamladık. Amacımız; şehre nefes aldıracak mekânlarda ailelerimizin, çocuklarımızın ve gençlerimizin güzel zaman geçirmesini sağlamak” ifadelerine yer verdi.

Kızılay Meydanının devamı niteliğinde yapılacak çalışmaların son derece önemli olduğunu söyleyen vatandaşlar miadını doldurmuş yapıların yıkılarak bölgeye nefes aldırılması, Şanlıurfa’nın daha da güzelleşmesi demektir diyerek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL