Yerel Haberler

Başkan Beyazgül Hobi Evlerinin Yeni Sahipleriyle Buluştu

Başkan Beyazgül Hobi Evlerinin Yeni Sahipleriyle Buluştu

Başkan Beyazgül Hobi Evlerinin Yeni Sahipleriyle Buluştu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül incelemeleri kapsamında Hobi Bahçesini ziyaret ederek hobi evlerinin yeni sahipleriyle bir araya geldi. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Beyazgül

vatandaşlarımızın mutluluğu bizleri de mutlu ediyor dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin merkezinde yapılan Hobi Bahçelerinin gerçekleştirilen kura sonucu belirlenen yeni sahipleri hobi evlerine gelmeye başladılar.

Başkan Beyazgül’ün ilk fideyi toprakla buluşturduğu bahçelerdeki biber, patlıcan ve domates fideleri yeni sahiplerinin ilgisiyle gelişmeye devam ediyor.

65 yaş üstü, engelli, şehit ve gazi yakınları için her detayın düşünüldüğü Hobi Bahçesinde incelemelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül teknik ekipten bilgi alarak eksikliklerin tespit edilerek giderilmesi talimatını verdi.

Hobi evlerinin yeni sahipleri ile de sohbet eden Başkan Beyazgül onların çay ikramını geri çevirmedi.

“VATANDAŞIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR”

Vatandaşların yüzünün gülüyor olmasının kendileri için son derece önemli olduğunun altını çizen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

Başkan Beyazgül, “Hobi Bahçelerimizi incelemek, varsa eksiklikleri tamamlamak üzere buradayız. Hobi Bahçelerimizde kura sonucu hak kazanan hobi evlerinin yeni sahipleriyle bir aradayız. Buradaki vatandaşlarımıza memnun olup olmadıklarını sorduk. Mutlu olduklarını görünce de biz de mutlu olduk. İnşallah diğer misafirlerimiz de buraya gelince daha güzel bir ortam sağlanmış olacak. Burada görevli arkadaşlarımız da bulunacak ve buranın yeni sahiplerine hizmet edecekler. Daha mutlu, daha güzel bir ortamda yaşamaları bizleri de mutlu ediyor” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN BEYAZGÜL HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Hobi Bahçesinin yeni sahipleri de hep hayalini kurdukları 1 dönümlük bir yerlerinin olmasını sağlayan, hayallerini gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanına teşekkür ederek toprakla iç içe oldukları için mutlu olduklarını aktardılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL