Yerel Haberler

Başkan Beyazgül Çalmadık Kapı Girilmedik Ev Bırakmıyor

Başkan Beyazgül Çalmadık Kapı Girilmedik Ev Bırakmıyor

Hizmet ve sosyal belediyeciliğin yanı sıra gönül belediyeciliğinin de en güzel örneklerini sergileyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül bu kapsamda çalmadık kapı girilmedik ev bırakmıyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla birçok vizyonel yatırımı Şanlıurfa ile buluşturarak her kesimden büyük takdir toplayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kent genelinde ve ilçelerde yaptığı ev ziyaretleriyle vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Gün içerisinde yoğun geçen ziyaretçi ve hizmet trafiğine rağmen mahalle ve ev ziyaretlerini aksatmayan Başkan Beyazgül, hafta sonu ziyaret ettiği evlerde vatandaşlarla yakından ilgilenerek sohbet ediyor.

Vatandaşlara bir ihtiyaçları ya da sıkıntıları olup olmadığını da sorarak, talep ve isteklerini de dinleyen Başkan Beyazgül, vatandaşların yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaşıyor.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Sosyal Yardım Şube Müdürlüğünün daha önceden belirlediği hanelerde eksikler tamamlanıyor. Vatandaşlar Büyükşehir ile daha konforlu bir yaşam sürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL