Genel

Başkan Baydilli’ye Destek Her Geçen Gün Büyüyor

Başkan Baydilli’ye Destek Her Geçen Gün Büyüyor

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçim çalışmalarını sürdürürken, ilçenin önde gelen ailelerinden Canbeyli ailesi düzenlediği toplantıyla Başkan Baydilli’ye desteklerini gösterdiler.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’nin Karaköprü Belediye Başkan Adayı olan mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürürken, ilçenin önde gelen ailelerinden Canbeyli ailesinin düzenlediği destek toplantısına katıldı.

İş insanı Selahattin Canbeyli, Ali Canbeyli ve Karaköprü Belediyesi Meclis Üyesi Cihan Canbeyli’nin düzenlediği toplantıya TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek ve vatandaşlar katılım gösterdi.

Toplantıda bir konuşma yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, gerçekleştirdikleri hizmetler ve vatandaşların gösterdiği teveccüh göz önüne alınarak tekrar aday yapıldığını ifade ederek Karaköprü’ye yeniden hizmet etme şansına erişmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Bugün burada toplanan kalabalık ne kadar doğru işler yaptığımızın, vatandaşlarımızla ne kadar iyi diyalog kurduğumuzun göstergesidir. Şükürler olsun ki bunu başardık ve bugün rahatlıkla karşınıza çıkabiliyoruz. Biz hizmetlerimizi gerçekleştirirken öncelikle gönüllere dokunduk, vatandaşımızın gönlüne girdik. Bunun sonucunda da yeniden aday gösterildik ve vatandaşlarımızın desteğini yanımızda hissediyoruz” diye konuştu.

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ son sözün daima milli iradede olduğuna değinerek, “Şanlıurfa’da ve Karaköprü’de siz ne derseniz o olacaktır. Kimi arkasında desteğiniz ve duanız olursa o başkan olacaktır. Karaköprü inanıyorum ki yeniden Metin Baydilli’yi seçerek güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bugüne kadar şehrin çocuklarının başarı işlere imza attıklarına dikkat çekerek, Şanlıurfa’da 5 yılda önemli eserler kazandırıldığını ve yeni dönemde de fazlasıyla bu hizmetlerin süreceğini söyledi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, kadrolar oluşturulurken liyakati esas aldıklarını belirterek Şanlıurfa’yı iyi kadroların yönettiğini ve bundan sonra da en iyi hizmetlerin bu kadrolarla geleceğini kaydetti.

Toplantıyı düzenleyen iş insanı Selahattin Canbeyli, Ali Canbeyli, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek ve Karaköprü Belediyesi Meclis Üyesi Cihan Canbeyli, katılımları için protokol üyelerine teşekkür ederken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye desteklerini ilettiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL