Genel

ASEE Türkiye ile Keyless İş Birliği Yaptı

ASEE Türkiye ile Keyless İş Birliği Yaptı

Yazılım şirketi Asseco Grup bünyesinde farklı sektörlere sunduğu çözümlerle ve 360 derece sahtekarlık önleme üzerine faaliyet sürdüren ASEE Türkiye, parolasız kimlik doğrulama çözümleri sunan Keyless ile iş birliğine gitti. ​ ASEE Türkiye Lideri Ayas Dijital Kimlik Hırsızlığına Vurgu Yaptı

ASEE Türkiye Ülke Lideri Hatice Ayas iş birliği ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi “Bu iş birliği ile sahtekarlık önleme alanındaki ürün ve hizmetlerimizi daha da ileriye taşıyoruz. Keyless tarafından finans sektörü başta olmak üzere birçok sektöre yönelik geliştirilen ileri kimlik doğrulama çözümleri ile parolaları ortadan kaldırarak dijital kimlik hırsızlığı girişimlerinin önüne geçerken kişisel verileri de güvence altına alıyoruz.”

Keyless kurucu ortağı ve CEO’su Andrea Carmignanikonu ile ilgili şunları söyledi “Dünyanın her yerindeki firmalar, giderek gelişen tüketici işlemlerini artan dolandırıcılık, hesap ele geçirme ve kimlik hırsızlığı girişimlerine karşı korumakla görevlidir. Kurumların risksiz ve rekabetçi dijital deneyimler sağlamasına yardımcı olmak için, kişisel bilgilerin nasıl yönetildiğini ve saldırganların eline geçmesini nasıl engelleyebileceğimizi yeniden düşünerek bu çözümü geliştirdik. ASEE ile iş birliğimiz sayesinde çözümlerimizi Türkiye ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL