Genel

AK aday Yazmacı: Her zaman emrinizdeyim

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı, gönüllere dokunmaya devam ediyor. Kendisine gösterilen yoğun teveccühten ötürü vatandaşlara teşekkür eden Yazmacı, “Bir kızınız olarak size söz veriyorum her zaman emrinizdeyim”..

AK aday Yazmacı: Her zaman emrinizdeyim

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı, gönüllere dokunmaya devam ediyor. Kendisine gösterilen yoğun teveccühten ötürü vatandaşlara teşekkür eden Yazmacı, “Bir kızınız olarak size söz veriyorum her zaman emrinizdeyim” ifadelerini kullandı.

Seçim çalışmalarının başlaması ile birlikte kırsal ve merkez mahallelerde özveriyle gündüz gece demeden ziyaretlerini sürdüren Cevahir Asuman Yazmacı, gittiği her yerde büyük bir coşku ve yoğun kalabalık ile karşılanıyor.

Özellikle kadınlar tarafından sevinçle karşılanan Yazmacı, Viranşehir için alamayacağımız hiçbir şeyin olmadığını belirtti.

Bugüne kadar aldığımız sonuçlardan en az 3 kat, 4 kat daha fazla oy almamız gerektiğini vurgulayan Yazmacı, şunları kaydetti:

“Hepinizin bu kardeşinize destek vermesini temenni ediyorum. Biz elimize karnemizi alıp Sayın Cumhurbaşkanımıza gittiğimizde, Viranşehir için alamayacağımız hiçbir şey yok. Bu kızınız bu güce ve cesarete sahip, bir kızınız olarak size söz veriyorum sizin emrinizdeyim.  Benim güçlü olmam için önce sizin benim elimi güçlendirmeniz lazım. Telefonum yedi yirmi dört açık isteyen her şekilde bana ulaşabilir asil olan sizsiniz vekil olan benim, siz bana vekâletinizi veriyorsunuz” dedi.

Gün boyu temaslarının ardından her akşam Viranşehir ve Karaköprü’deki seçim bürolarını da ziyaret eden Yazmacı, desteklerinden dolayı gelen konuklara teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL