Yerel Haberler

15 Temmuz Şehidi Şanlıurfalı Mustafa Direkli Kabri Başında Dualarla Anıldı

15 Temmuz Şehidi Şanlıurfalı Mustafa Direkli Kabri Başında Dualarla Anıldı

15 Temmuz Şehidi Şanlıurfalı Mustafa Direkli Kabri Başında Dualarla Anıldı 15 Temmuz 2016’da FETÖ’nün hain darbe girişiminde İstanbul’da şehit düşen Şanlıurfalı üniversite öğrencisi Mustafa Direkli, Bediüzzaman Aile Mezarlığı’nda bulunan mezarı başında dualarla anıldı.

15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6’ncı yıl dönümü münasebetiyle Şanlıurfa’da çeşitli programlar düzenleniyor.

15 Temmuz 2016 tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda şehit düşen Şanlıurfalı üniversite öğrencisi Mustafa Direkli için Bediüzzaman Aile Mezarlığı’nda bulunan şehitlikte anma programı yapıldı.

Şehidin kabrine karanfiller bırakılarak eller hep birlikte semaya açıldı. Tüm şehitler için edilen dualara yine hep bir ağızdan âmin denildi.

Anma törenine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Kaytan’ın yanı sıra Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan,  AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa İl Şehit Mustafa Direkli’nin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

15 Temmuz Şehidi Mustafa Direkli’nin kabri başında edilen duaların ardından Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan tüm şehitlere rahmet dilerken gazilere ise sağlık ve afiyet temennisinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL