UEFA Euro
Hırvatístan
16:00 2 : 2 MS
MS
Arnavutluk
Almanya
19:00 2 : 0 MS
MS
Macaristan
İskoçya
22:00 1 : 1 87'
87'
İsviçre
Kulüp Hazırlık Maçları
Gais
16:00
Halmstads BK
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
17:00 5 : 0 90'
90'
Primorje Ajdovscina
FC Novy Bor
18:00 1 : 28 MS
MS
FK Mlada Boleslav
NK Ormoz
18:00
NK Maribor
KF Egnatia Rrogozhine
18:00
MFK Ruzomberok
NK Celje
19:00 1 : 2 90'
90'
FK Borac Banja Luka
KFC Merelbeke
20:00
ER
KAA Gent
SV Gallneukirchen
20:00
Chemnitzer
FK Buducnost Podgorica
21:00
FK Mornar Bar
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
11:00 1 : 1 MS
MS
15:00 1 : 1 MS
MS
16:00
17:30
18:00
18:00 1 : 2 MS
MS
18:00 3 : 1 MS
MS
18:30
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
10:00 2 : 0 MS
MS
12:00
13:00 : 90'
90'
14:00 0 : 1 MS
MS
18:00 1 : 0 MS
MS
18:00 2 : 5 MS
MS
ABD - ABD NPSL
02:30 1 : 0 MS
MS
02:30 2 : 1 MS
MS
03:00 0 : 11 MS
MS
03:00
MB
ABD - MLS Next Pro
22:00
ABD - USL Lig 2
01:00 1 : 2 MS
MS
01:00 1 : 0 MS
MS
01:00 1 : 3 MS
MS
01:00 2 : 3 MS
MS
02:00 7 : 0 MS
MS
02:00 1 : 2 MS
MS
02:00 0 : 2 MS
MS
02:00 1 : 1 MS
MS
03:00 1 : 2 MS
MS
03:00 1 : 3 MS
MS
04:00 2 : 1 MS
MS
20:00
22:00
23:30
ABD - USL Şampiyonası
05:30 3 : 3 MS
MS
ABD - USL W Ligi
00:00 0 : 7 MS
MS
01:00 0 : 2 MS
MS
01:00 1 : 5 MS
MS
02:00 2 : 1 MS
MS
02:00 1 : 3 MS
MS
02:00 2 : 1 MS
MS
02:30 4 : 3 MS
MS
02:30 3 : 1 MS
MS
04:30 3 : 5 MS
MS
05:00 3 : 0 MS
MS
22:00
23:00
Arjantin - Primera C
21:00 0 : 2 MS
MS
21:00 2 : 2 MS
MS
21:00 4 : 1 MS
MS
21:00 2 : 1 MS
MS
21:00 2 : 4 MS
MS
21:00 0 : 1 MS
MS
21:00 2 : 0 MS
MS
21:00 1 : 2 MS
MS
21:00 0 : 0 MS
MS
21:05 0 : 0 MS
MS
Avustralya - Kuzey NSW NPL
11:00 2 : 4 MS
MS
Avustralya - NSW NPL 1
12:30
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
18:00 0 : 8 90'
90'
20:00 0 : 2 120'
120'
Brezilya - Baiano, Serie B
21:00
21:00
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:00 1 : 1 MS
MS
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00 3 : 3 MS
MS
03:00 1 : 1 MS
MS
03:30 1 : 1 MS
MS
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00 0 : 0 MS
MS
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00 1 : 0 MS
MS
21:00
21:00
ER
21:00 0 : 2 MS
MS
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
00:00 1 : 0 MS
MS
02:15 4 : 3 MS
MS
21:00
21:00 3 : 1 MS
MS
21:00 0 : 1 MS
MS
Brezilya - U20 Cearense
21:00
21:00 0 : 0 MS
MS
21:00
Çin - FA Kupası
11:00 0 : 0 P: 3 - 5
MS
11:00 1 : 3 MS
MS
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
Ekvador - Serie B
23:00
23:00
23:00
Estonya - Premium Liiga
18:00 0 : 6 MS
MS
18:00 0 : 1 MS
MS
19:00 3 : 1 90'
90'
Faroe Adaları - Logmanssteypid
19:30
20:30
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
18:30
20:00 3 : 0 MS
MS
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
18:30
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
19:00
19:00
19:00
19:00 5 : 0 MS
MS
19:00 0 : 2 MS
MS
Finlandiya - Veikkausliiga
21:00 3 : 3 MS
MS
21:00 0 : 0 MS
MS
21:00 1 : 1 MS
MS
21:00 2 : 2 90'
90'
21:00 1 : 2 MS
MS
21:00 3 : 1 MS
MS
Finlandiya - Ykkonen
18:30
18:30
18:30
18:30
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30 0 : 0 90'
90'
18:30 0 : 3 90'
90'
19:00 2 : 2 MS
MS
19:00 1 : 3 MS
MS
Güney Afrika - Premiership
16:00 4 : 0 MS
MS
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00 4 : 1 90'
90'
20:00 1 : 1 MS
MS
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:30
İsveç - 2. Lig, Norrland
20:00
20:30
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
20:00 0 : 4 MS
MS
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:30
20:30
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
İsveç - İsveç Kupası
20:00 1 : 5 MS
MS
20:15
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
20:00 3 : 1 MS
MS
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
17:00
İzlanda - 1st deild
22:15
İzlanda - Besta deild
22:15 1 : 1 73'
73'
Japonya - J.Ligi
13:00 3 : 2 MS
MS
Kazakistan - Birinci Lig
17:00
Kazakistan - Kazakistan Kupası
16:00
18:00
Kenya - Premier Lig
13:00 1 : 1 MS
MS
13:00 1 : 2 MS
MS
13:00
15:00
15:00
15:00 2 : 4 MS
MS
15:00
16:00 0 : 0 MS
MS
16:00 0 : 0 MS
MS
Kolombiya - Liga Femenina
03:00 2 : 2 MS
MS
23:30
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası
13:00 1 : 1 P: 4 - 4
120'
13:00 1 : 0 MS
MS
13:00 2 : 3 MS
MS
13:00 1 : 1 P: 5 - 4
MS
13:00 4 : 4 P: 2 - 0
120'
13:00 0 : 0 P: 3 - 3
120'
13:30 0 : 0 P: 4 - 4
120'
13:30 0 : 0 P: 7 - 8
120'
Litvanya - A Lyga
18:00 3 : 0 90'
90'
19:00
ER
19:30 0 : 4 90'
90'
20:00 2 : 2 MS
MS
Mısır - Premier Lig
19:00 0 : 2 MS
MS
19:00 0 : 1 90'
90'
Nijerya - Premier League
18:00
Özbekistan - PFL
18:00 2 : 1 MS
MS
Özbekistan - Pro Liga
16:30
17:00 3 : 0 MS
MS
Şili - Primera Division, Women
22:00
Şili - Şili Kupası
02:00 2 : 5 MS
MS
02:00
ER
Tunus - Lig 1
19:30 0 : 0 90'
90'
19:30 1 : 1 90'
90'
Tunus - Ligue 2
18:00
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
23:45
Vietnam - V-Ligi
13:00 4 : 2 MS
MS
14:00 1 : 1 90'
90'
15:15 0 : 0 90'
90'
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00 3 : 5 MS
MS

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL