Genel

Başkan Özyavuz: Mahallelerimizin tamamını modern yollara kavuşturacağız

Harran Belediyesi kırsal mahallelerde sürdürdüğü mahalle içi asfalt serim çalışmalarına devam ediyor. İlçe merkezi ve kırsal mahallelerin tamamında üst yapı çalışmalarını sürdüren Harran Belediyesi ekipleri, yaklaşan kış ayları öncesi yoğun..

Başkan Özyavuz: Mahallelerimizin tamamını modern yollara kavuşturacağız

Harran Belediyesi kırsal mahallelerde sürdürdüğü mahalle içi asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

İlçe merkezi ve kırsal mahallelerin tamamında üst yapı çalışmalarını sürdüren Harran Belediyesi ekipleri, yaklaşan kış ayları öncesi yoğun bir mesai harcıyor.

Amaçlarının nitelikli ve modern yollar oluşturmak olduğunu kaydeden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Hava koşullarının uygun olduğu her anı en verimli şekilde değerlendirdiklerini dile getirdi. İlçenin birçok noktasında eş zamanlı çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Özyavuz,

“Harran Belediyesi olarak söz verdiğimiz gibi merkez ve kırsal mahallerimizin her noktasında asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çiçek mahallemizin mahalle içi asfalt serim çalışmalarını tamamladık. Hava koşullarının müsait olduğu her an yoğun bir şekilde tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. İfadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL